Tantaros
Joined 6 September 2013
m
no edit summary
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 175: | Line 175: | ||
| style="text-align: center; background-color:#99CCFF;"| [[File:BigBangStream.png|Big Bang Stream]] | | style="text-align: center; background-color:#99CCFF;"| [[File:BigBangStream.png|Big Bang Stream]] | ||
| style="text-align: center; background-color:#99CCFF;"| [[File:Lunatic Blow.png|link=Lunatic Blow]][[File:CarpetBombing.png|link=Carpet Bombing]][[File:DreadChase.png|link=Dread Chase]] | | style="text-align: center; background-color:#99CCFF;"| [[File:Lunatic Blow.png|link=Lunatic Blow]][[File:CarpetBombing.png|link=Carpet Bombing]][[File:DreadChase.png|link=Dread Chase]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:AraNEW.png|link=Ara]] | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| '''Tsuchitsune''' | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [27] | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| '''[http://brokendisc.web.fc2.com/elsword/skillsimulator/English/revamp3/lh.html?700001110020000020000020000101171716000100120001010108000700070006000402 PvE]/''' | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:RankS+.png]] | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:ShallowAssault.png|link=Flying Kite]] | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:Falling.png|link=Fall]] | |||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:GainForce2.png|link=Energy Absorption]][[File:WindWegde2.png|link=Wolf Stance 2 : Wind Wedge]][[File:ForceSpear2.png|link=Force Spear]][[File:Falling.png|link=Fall]][[File:Tigerclaw.png|link=Tiger Stance 2 : Tiger Claw]][[File:MoonlightSlash.png|link=Dragon Stance 4 : Moonlight Slash]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:SDNEW.png|link=Sakra Devanam]] | | style="text-align: center; background-color:#FA9B0A;"| [[File:SDNEW.png|link=Sakra Devanam]] |