Drehen Hinter: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| [[File:LEA2.png]] | | [[File:LEA2.png]] | ||
| {{SkillType|A}} | | {{SkillType|A}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Projection}} | |||
|- | |- | ||
| | | |