Elrianode: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|11-2|DunnoDungeon|Water Dragon's Sanctuary}} | | {{ddeck|11-2|DunnoDungeon|Water Dragon's Sanctuary}} | ||
|- | |||
| {{ddeck|11-3|DunnoDungeon|Elrianode City}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |