ArualKneza
Joined 14 December 2016
→Postacie
ArualKneza (talk | contribs) No edit summary |
ArualKneza (talk | contribs) |
||
Line 106: | Line 106: | ||
| EN || style="background: red;" | Remeon || [[File:Icon_-_Innocent_%28Ishtar%29.png]] || 99 || Treasure Hunter | | EN || style="background: red;" | Remeon || [[File:Icon_-_Innocent_%28Ishtar%29.png]] || 99 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| EN || style="background: red;" | Ontociabul || [[File:Icon_-_Diangelion_%28Iblis%29.png]] || 99 || Treasure Hunter | | EN || style="background: red;" | Ontociabul || [[File:Icon_-_Diangelion_%28Iblis%29.png]] || 99 || Treasure Hunter | ||
|- | |||
| EN || style="background: lime;" | Uahan || [[File:StTTransNEW.png]] || 99 || Treasure Hunter | |||
|- | |- | ||
| EN || style="background: red;" | Hiacyntia || [[File:Icon_-_Minerva.png]] || 99 || Treasure Hunter | | EN || style="background: red;" | Hiacyntia || [[File:Icon_-_Minerva.png]] || 99 || Treasure Hunter |