Commander's Mark: Difference between revisions
→Skill Information
(Actual damage added, Tips and Details added, Trivia added.) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Displayed !! Actual | ! Displayed !! Actual | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 35 || 126% || colspan=2 | 20% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 35 || 126% || colspan=2 | 20% || rowspan=18 | 3 || rowspan=18 | 3 || rowspan=18 | 2 Seconds || rowspan=18 | 15 Seconds || rowspan=18 | 25 MP || rowspan=18 | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 130% || rowspan=2 | 21% || 20.65% | | align="left" | 2 || 130% || rowspan=2 | 21% || 20.65% | ||
Line 55: | Line 55: | ||
| align="left" | 14 || 69 || 179% || 28.45% | | align="left" | 14 || 69 || 179% || 28.45% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 183% || 29% || 29. | | align="left" | 15 || 72 || 183% || 29% || 29.1% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || rowspan=3 | -* || 187% || 30% || 29.75% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 192% || 30% || 30.4% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 196% || 31% || 31.05% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |