Titles/Lanox: Difference between revisions
no edit summary
(Je Hae Gwon calls it "Passion Pay" (https://www.youtube.com/watch?v=9e65rHX172s)) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| Clear [[9-3]] (0/200)<br>Clear [[9-4]] (0/100) | | Clear [[9-3]] (0/200)<br>Clear [[9-4]] (0/100) | ||
| Physical Attack +1000<br>Magical Attack +1000 | | Physical Attack +1000<br>Magical Attack +1000 | ||
|- | |||
| align="center" | [[Image:TITLE_900.png]] | |||
| align="center" | [[Image:NOIMAGE.png]] | |||
| '''???''' | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| align="center" | [[Image:TITLE_910.png]] | |||
| align="center" | [[Image:NOIMAGE.png]] | |||
| '''???''' | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| align="center" | [[Image:TITLE_920.png]] | |||
| align="center" | [[Image:NOIMAGE.png]] | |||
| '''???''' | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| align="center" | [[Image:TITLE_930.png]] | |||
| align="center" | [[Image:NOIMAGE.png]] | |||
| '''???''' | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |