Soundtrack/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 154: | Line 154: | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=tuAjvun8p-8 '''''fishinghole01'''''] | | [https://www.youtube.com/watch?v=tuAjvun8p-8 '''''fishinghole01'''''] | ||
| <font color=blue>宠物训练场</font>,<font color=blue>钓鱼场</font> | | <font color=blue>宠物训练场</font>,<font color=blue>钓鱼场</font> | ||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=v3MiRZL0rVs '''''guild_agit'''''] | |||
| 公会基地 | |||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=L2hw2gg967o '''''halloween'''''] | | [https://www.youtube.com/watch?v=L2hw2gg967o '''''halloween'''''] | ||
Line 388: | Line 391: | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=TeUS02wFeMg '''''music071_stage'''''] | | [https://www.youtube.com/watch?v=TeUS02wFeMg '''''music071_stage'''''] | ||
| 9-6 大裂谷:大地裂痕 | | 9-6 大裂谷:大地裂痕 | ||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=mSQ2bdEiOTE '''''music072_stage'''''] | |||
| 8-X 暴走的贝希摩斯 | |||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=lcRetijyipw '''''musicwin'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=lcRetijyipw '''''musicwin'''''] |