Piercing Sword: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Physical) !! Penetrating Hit !! Range !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Physical) !! Penetrating Hit !! Range !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 491% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 491% || rowspan="21" | 3 || 780 || rowspan="21" | 30 MP || rowspan="21" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 507% || | | align="left" | 2 || 507% || 796 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 523% || | | align="left" | 3 || 31 || 523% || 808 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || 539% || | | align="left" | 4 || 34 || 539% || 820 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || 555% || | | align="left" | 5 || 37 || 555% || 836 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || 571% || 848 | | align="left" | 6 || 40 || 571% || 848 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || 587% || | | align="left" | 7 || 43 || 587% || 864 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || 603% || | | align="left" | 8 || 46 || 603% || 876 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || 619% || | | align="left" | 9 || 49 || 619% || 888 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || 635% || | | align="left" | 10 || 52 || 635% || 904 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 55 || 651% || | | align="left" | 11 || 55 || 651% || 916 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 58 || 667% || | | align="left" | 12 || 58 || 667% || 932 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 61 || 682% || | | align="left" | 13 || 61 || 682% || 944 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || 698% || | | align="left" | 14 || 64 || 698% || 956 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 714% || | | align="left" | 15 || 67 || 714% || 972 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 730% || | | align="left" | 16 || 70 || 730% || 984 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 746% || | | align="left" | 17 || 73 || 746% || 1000 | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 762% || 1012 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 778% || 1024 | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 794% || 1040 | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 810% || 1052 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |