Plasma Cutter: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! Inner <br> Beams !! Outer <br> Beams !! Inner <br> Beams !! Outer <br> Beams | ! Inner <br> Beams !! Outer <br> Beams !! Inner <br> Beams !! Outer <br> Beams | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 104% || 48% || 26% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 104% || 48% || 26% || rowspan="17" | 19 || rowspan="17" | 57 || rowspan="17" | 38 || rowspan="17" | 300 MP || rowspan="17" | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 107% || 50% || 27% | | align="left" | 2 || 107% || 50% || 27% | ||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 74 || 148% || 68% || 37% | | align="left" | 14 || 74 || 148% || 68% || 37% | ||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 151% || 70% || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 155% || 71% || 39% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || % || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |