Sword Fall: Difference between revisions
→Skill Information
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | 25 | ||
| align=center | 539% | | align=center | 539% | ||
| align=center | 323.4% | | align=center | 323.4% | ||
|- | |- | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | 26 | ||
| align=center | 556% | | align=center | 556% | ||
| align=center | 333.6% | | align=center | 333.6% | ||
|- | |- | ||
| 4 | | 4 | ||
| | | 29 | ||
| align=center | 573% | | align=center | 573% | ||
| align=center | 343.8% | | align=center | 343.8% | ||
|- | |- | ||
| 5 | | 5 | ||
| | | 32 | ||
| align=center | 590% | | align=center | 590% | ||
| align=center | 354% | | align=center | 354% | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 | ||
| | | 35 | ||
| align=center | 607% | | align=center | 607% | ||
| align=center | 364.2% | | align=center | 364.2% | ||
|- | |- | ||
| 7 | | 7 | ||
| | | 38 | ||
| align=center | 624% | | align=center | 624% | ||
| align=center | 374.4% | | align=center | 374.4% | ||
|- | |- | ||
| 8 | | 8 | ||
| | | 41 | ||
| align=center | 641% | | align=center | 641% | ||
| align=center | 384.6% | | align=center | 384.6% | ||
|- | |- | ||
| 9 | | 9 | ||
| | | 44 | ||
| align=center | 658% | | align=center | 658% | ||
| align=center | 394.8% | | align=center | 394.8% | ||
|- | |- | ||
| 10 | | 10 | ||
| | | 47 | ||
| align=center | 675% | | align=center | 675% | ||
| align=center | 405% | | align=center | 405% | ||
|- | |- | ||
| 11 | | 11 | ||
| | | 50 | ||
| align=center | 692% | | align=center | 692% | ||
| align=center | 415.2% | | align=center | 415.2% | ||
|- | |- | ||
| 12 | | 12 | ||
| | | 53 | ||
| align=center | 709% | | align=center | 709% | ||
| align=center | 425.4% | | align=center | 425.4% | ||
|- | |- | ||
| 13 | | 13 | ||
| | | 56 | ||
| align=center | 726% | | align=center | 726% | ||
| align=center | 435.6% | | align=center | 435.6% | ||
|- | |- | ||
| 14 | | 14 | ||
| | | 59 | ||
| align=center | 743% | | align=center | 743% | ||
| align=center | 445.8% | | align=center | 445.8% | ||
|- | |- | ||
| 15 | | 15 | ||
| | | 62 | ||
| align=center | 760% | | align=center | 760% | ||
| align=center | 456% | | align=center | 456% | ||
|- | |- | ||
| 16 | | 16 | ||
| | | 65 | ||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 17 | |||
| 68 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 18 | |||
| 71 | |||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | | align=center | |