Brutal Slayer: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Character Level !! Activation Chance !! MP Burn !! Cooldown Reduction | ! Skill Level !! Character Level !! Activation Chance !! MP Burn !! Cooldown Reduction | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 35 || ?% || rowspan= | | align="left" | 1 || 35 || ?% || rowspan=4 | -10 MP || rowspan=4 | 1 Second | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 51 || ?% | | align="left" | 2 || 51 || ?% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 8% | | align="left" | 3 || 59 || 8% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 92 || ?% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |