Conqueror: Difference between revisions
→Skill Infomation
No edit summary |
|||
Line 31: | Line 31: | ||
! Drill !! Explosion | ! Drill !! Explosion | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 276% x12 || 23% || 3357% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 276% x12 || 23% || 3357% || rowspan="18" | 230 MP || rowspan="18" | 60 DP || rowspan="18" | 0 DP || rowspan="18" | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 285% x12 || 24% || 3466% | | align="left" | 2 || 285% x12 || 24% || 3466% | ||
Line 55: | Line 55: | ||
| align="left" | 12 || 68 || 375% x12 || 31% || 4557% | | align="left" | 12 || 68 || 375% x12 || 31% || 4557% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 384% x12 || | | align="left" | 13 || 71 || 384% x12 || 33% || 4666% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || - || 393% x12 || 33% || 4775% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 402% x12 || 33% || 4884% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || - || *411% x12 || *34% || *4993% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || - || 420% x12 || 35% || 5103% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || - || 428% x12 || 36% || 5212% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |