Shade Illusion: Difference between revisions
→Skill Information
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 2000% || 50% || 20 seconds | | align="left" | 7 || 74 || 2000% || 50% || 20 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 2003% || 55% || 21 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |