Sword Wave: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
{| | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- | |- style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Elsword}}" | ||
! Skill Level | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
! Level | |- | ||
! Damage | | align=left | 1 || rowspan="3" | 10 || 738% || rowspan="30" | 1 || rowspan="30" | 50 MP || rowspan="30" | 6 Seconds | ||
! Max Hits | |- | ||
! MP Usage | | align=left | 2 || 755% | ||
! Cooldown | |- | ||
|- | | align=left | 3 || 771% | ||
| align=left | 1 | |- | ||
| 10 | | align=left | 4 || 11 || 788% | ||
| 738% | |- | ||
| rowspan=30 | 1 | | align=left | 5 || 13 || 804% | ||
| rowspan=30 | 50 MP | |- | ||
| rowspan=30 | 6 Seconds | | align=left | 6 || 15 || 821% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 2 | | align=left | 7 || 17 || 838% | ||
| | |- | ||
| 755% | | align=left | 8 || 19 || 854% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 3 | | align=left | 9 || 21 || 871% | ||
| | |- | ||
| 771% | | align=left | 10 || 23 || 887% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 4 | | align=left | 11 || 25 || 904% | ||
| 11 | |- | ||
| 788% | | align=left | 12 || 27 || 921% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 5 | | align=left | 13 || 29 || 937% | ||
| 13 | |- | ||
| 804% | | align=left | 14 || 31 || 954% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 6 | | align=left | 15 || 33 || 970% | ||
| 15 | |- | ||
| 821% | | align=left | 16 || 35 || 987% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 7 | | align=left | 17 || 37 || 1004% | ||
| 17 | |- | ||
| 838% | | align=left | 18 || 39 || 1020% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 8 | | align=left | 19 || 41 || 1037% | ||
| 19 | |- | ||
| 854% | | align=left | 20 (M) || 43 || 1053% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 9 | | align=left | 21 || rowspan=10 | -* || 1070% | ||
| 21 | |- | ||
| 871% | | align=left | 22 || 1087% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 10 | | align=left | 23 || 1103% | ||
| 23 | |- | ||
| 887% | | align=left | 24 || 1120% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 11 | | align=left | 25 || 1137% | ||
| 25 | |- | ||
| 904% | | align=left | 26 || 1153% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 12 | | align=left | 27 || 1170% | ||
| 27 | |- | ||
| 921% | | align=left | 28 || 1186% | ||
|- | |- | ||
| align=left | 13 | | align=left | 29 || 1203% | ||
| 29 | |- | ||
| 937% | | align=left | 30 || 1220% | ||
|- | |||
| align=left | 14 | |||
| 31 | |||
| 954% | |||
|- | |||
| align=left | 15 | |||
| 33 | |||
| 970% | |||
|- | |||
| align=left | 16 | |||
| 35 | |||
| 987% | |||
|- | |||
| align=left | 17 | |||
| 37 | |||
| 1004% | |||
|- | |||
| align=left | 18 | |||
| 39 | |||
| 1020% | |||
|- | |||
| align=left | 19 | |||
| 41 | |||
| 1037% | |||
|- | |||
| align=left | 20 (M) | |||
| 43 | |||
| 1053% | |||
|- | |||
| align=left | 21 | |||
| | |||
| 1070% | |||
|- | |||
| align=left | 22 | |||
| | |||
| 1087% | |||
|- | |||
| align=left | 23 | |||
| | |||
| 1103% | |||
|- | |||
| align=left | 24 | |||
| | |||
| 1120% | |||
|- | |||
| align=left | 25 | |||
| | |||
| 1137% | |||
|- | |||
| align=left | 26 | |||
| | |||
| 1153% | |||
|- | |||
| align=left | 27 | |||
| | |||
| 1170% | |||
|- | |||
| align=left | 28 | |||
| | |||
| 1186% | |||
|- | |||
| align=left | 29 | |||
| | |||
| 1203% | |||
|- | |||
| align=left | 30 | |||
| | |||
| 1220% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||