Archenemy/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 普通 !! 觉醒 | ! 普通 !! 觉醒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 55 || 448% || 572% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 55 || 448% || 572% || rowspan=10 | 4 || rowspan=10 | -15(每击) || rowspan=10 | 30 秒 || rowspan=10 | 150 MP || rowspan=10 | 15 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 482% || 615% | | align="left" | 2 || 482% || 615% | ||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 650% || 829% | | align="left" | 7 || 74 || 650% || 829% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 683% || 872% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 717% || 915% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 750% || 958% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|6}} | {{SkillTextCN|等级限制|6}} |