Burning Buster: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 1550% || 4463% || 418% | | align="left" | 3 || 75 || 1550% || 4463% || 418% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 1636% || 4711% || 441% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |