Particle Accelerator: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 4688% || rowspan=2 | 4 Seconds || rowspan=2 | 230 MP || rowspan=2 | 60 DP || rowspan=2 | 20 Seconds | | align="left" | 10 || 4688% || rowspan=2 | 4 Seconds || rowspan=2 | 230 MP || rowspan=2 | 60 DP || rowspan=2 | 20 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | [Enhanced] 74 || 5626% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |