Electron Accelerator: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Activation Chance !! Damage | ! Activation Chance !! Damage | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 40 || || % || % || rowspan= | | align="left" | 1 || 40 || || % || % || rowspan=4 | ×1.5 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 46 || || % || % | | align="left" | 2 || 46 || || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || 3 || 50% || 33% | | align="left" | 3 || 47 || 3 || 50% || 33% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 89 || ? || ??% || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |