ArualKneza
Joined 14 December 2016
→Postacie
ArualKneza (talk | contribs) |
ArualKneza (talk | contribs) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
| Void || AkaHoSan || [[File:LKNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | | Void || AkaHoSan || [[File:LKNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || KasaiNoOoji || [[File:RSNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || KenNoOoji || [[File:ISNEW.png]] || 70 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || RNoHime || [[File:WSNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | | Void || RNoHime || [[File:WSNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | ||
Line 117: | Line 117: | ||
| Void || PunchNoOji || [[File:RFNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | | Void || PunchNoOji || [[File:RFNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || RNoOoji || [[File:VCNEW.png]] || 80 || Treasure Hunter | ||
|- | |- | ||
| Void || BukiNoHime || [[File:CNNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | | Void || BukiNoHime || [[File:CNNEW.png]] || 85 || Treasure Hunter | ||
Line 155: | Line 155: | ||
| Void || OptimusAru || [[File:MHNEW.png]] || 19 || | | Void || OptimusAru || [[File:MHNEW.png]] || 19 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ArmeAru || [[File:LENEW.png]] || 15 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ErbluhenAru || [[File:LANEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ElswordAru || [[File:ElswordNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || RenaAru || [[File:RenaNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || AishaAru || [[File:AishaNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || BaseRavenAru || [[File:RavenNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || EveAru || [[File:EveNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ChungAru || [[File:ChungNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || AraAru || [[File:AraNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || | | Void || ElesisAru || [[File:ElesisNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |- | ||
| Void || RoseAru || [[File:RoseNEW.png]] || | | Void || AddAru || [[File:AddNEW.png]] || 20 || | ||
|- | |||
| Void || LuCielAru || [[File:LuCielNEW.png]] || 20 || | |||
|- | |||
| Void || RoseAru || [[File:RoseNEW.png]] || 20 || | |||
|- | |||
| Void || BaseAinAru || [[File:AinNEW.png]] || 20 || | |||
|} | |} |