Power of Oriax/zh-hans: Difference between revisions
→特性
(→特性) |
(→特性) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Lu/Ciel}}" | ||
|- | |- | ||
| 40 || {{SkillTextCN|证实(1)|130}} || 13 秒 || 40 || {{SkillTextCN|加速|80}} || 4.8 秒 | | rowspan=2 | 40 || rowspan=2 | {{SkillTextCN|证实(1)|130}} || 13 秒 || rowspan=2 | 40 || rowspan=2 | {{SkillTextCN|加速|80}} || rowspan=2 | 4.8 秒 | ||
|- | |||
| 6.5秒 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |