Lightning Bolt: Difference between revisions
Fill in NR stats lv 7-8
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
(Fill in NR stats lv 7-8) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60% | | align="left" | 1 || 60% | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 22 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 200 MP | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 72% | | align="left" | 2 || 72% | ||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 132% | | align="left" | 6 || 132% | ||
|- | |||
| align="left" | 7 || 150% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 168% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| | ||
Line 122: | Line 126: | ||
| align="left" | 20 (M) || 33 || 136% | | align="left" | 20 (M) || 33 || 136% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || 35 || 138% | | align="left" | 21 || (35) || 138% | ||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |