Soundtrack/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 349: | Line 349: | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=217kBiwmymU '''''space_henir'''''] | | [https://www.youtube.com/watch?v=217kBiwmymU '''''space_henir'''''] | ||
| 赫尼尔时空 | | 赫尼尔时空 | ||
|- | |||
| [http://www.youtube.com/watch?v=Ku5-f9ekAaQ '''''tutorial_add01'''''] | |||
| 魔奇村庄入口 (ADD) | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=OSsoOEYnnKw '''''tutorial_add02'''''] | |||
| 魔奇村庄入口 (ADD) | |||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=R1S4L-HYKg8 '''''tutorial_aisha'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=R1S4L-HYKg8 '''''tutorial_aisha'''''] |