Reverse Circle/ko: Difference between revisions
→스킬 정보
Joenks6665 (talk | contribs) |
Joenks6665 (talk | contribs) (→스킬 정보) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! 접촉(물리) || 접촉 폭발(마법) | ! 접촉(물리) || 접촉 폭발(마법) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || % || % || % || % || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 105% || 266% || 677% || 677% || rowspan="11" | 100 MP || rowspan="11" | 5초 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || % || % || % || % | | align="left" | 2 || 110% || 278% || 707% || 707% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 48 || % || % || % || % | | align="left" | 3 || 48 || 114% || 290% || 738% || 738% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 52 || % || % || % || % | | align="left" | 4 || 52 || 119% || 302% || 768% || 768% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 56 || % || % || % || % | | align="left" | 5 || 56 || 124% || 314% || 799% || 799% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 60 || 129% || 326% || 829% || 829% | | align="left" | 6 || 60 || 129% || 326% || 829% || 829% | ||
Line 46: | Line 46: | ||
| align="left" | 8 || 68 || 138% || 350% || 890% || 890% | | align="left" | 8 || 68 || 138% || 350% || 890% || 890% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || % || % || % || % | | align="left" | 9 || 72 || 143% || 362% || 921% || 921% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 148% || 374% || 951% || 951% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 152% || 386% || 982% || 982% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |