Secret Dragon Arts - 'Blast': Difference between revisions
m
→Art Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 46: | Line 46: | ||
! Required/Used !! Gained | ! Required/Used !! Gained | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 3288% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 3288% || rowspan="19" | 375 MP || rowspan="19" | 0 || rowspan="19" | +6 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 3395% | | align="left" | 2 || 3395% | ||
Line 70: | Line 70: | ||
| align="left" | 12 || 68 || 4463% | | align="left" | 12 || 68 || 4463% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 | | align="left" | 13 || 71 || 4570% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 4677% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 4784% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 4891% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 4998% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 86 || 5105% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 89 || 5211% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||