Weaken Aura/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 18.2% | | align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 18.2% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || colspan="2" | 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || colspan="2" | 21.9% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |