Król Nazoidów

From Elwiki


Język:English • polski
Król Nazoidów
KingNasod.png
Imię Adam (Król Nazoidów)
Rasa Nazoid Drugiej Generacji
Rola Król Nazoidów
Lokalizacja Rdzeń Serca Altery, Serce Altery
Zdaje się, że o tym nie pamiętasz, ale moje prawdziwe imię to Adam.

~ Król Nazoidów

Król Nazoidów

Opis

Przywódca Nazoidów w Alterze. Przestał funkcjonować po wojnie Nazoidów z ludźmi. Eve przywróciła go do życia w nadziei, że odbuduje rasę Nazoidów.

Historia

Powstanie Nazoidów

Król Nazoidów został stworzony przez Adriana podczas świtu zaawansowanej Ery Nazoidów pod kryptonimem "Adam", aby pomóc Adrianowi w masowej produkcji Nazoidów z funkcjonalnością bojową, której domagało się Królestwo Elian. W miarę upływu czasu i produkowania coraz większej ilości Nazoidów, Adam poczuł, że może dodawać do nich ulepszenia i modyfikacje według własnego uznania, wszystko zgodnie z wytycznymi dotyczącymi ludzkiego posłuszeństwa i wydajności. Jedną z nich, na którą zwrócił uwagę Adrian, była zdolność Adama do tymczasowego wyłączania wszystkich Nasodów w celu aktualizacji ich kodu. Zmiana ta stała się niewygodna dla wielu właścicieli Nazoidów. Adrian skonfrontował się z Adamem na temat tej zmiany i obawiał się, że zaprogramowane posłuszeństwo Adama wobec ludzi zostało naruszone. Czując, że Adam może wyjść poza swój pierwotny projekt, Adrian zaplanował zbudowanie Eve, programu zdolnego do rozumienia emocji, jako programu równoważącego Adama. Adrian zmodyfikował kod Adama, podczas gdy ten przeprowadzał konserwację, aby oszukać Adama i pozwolić Adrian na zbudowanie Eve.

Po zakończeniu budowy Eve, Adrian umieścił w jej pamięci podręcznej zapasowy kod dla Adama. Ku niezadowoleniu Adama, z powodu ciekawości Eve, jej zadania nie były wykonywane w tempie, które go satysfakcjonowało. Jednak Eve nadal się uczyła. Od tej pory Adam i Eve rozpoczęli prace nad budową Podniebnego Miasta. Jednak z powodu błędu Eve, w niektórych urządzeniach antygrawitacyjnych miasta wystąpiły komplikacje. Adam poinformował Adrian o tym zdarzeniu i zasugerował, że Eve może mieć błąd w swoim kodzie. Mimo zaistniałej sytuacji, dwójka kontynuowała budowę Podniebnego Miasta.

Wojna Nazoidów

Gdy Debrianie opuścili Elios, by przewyższyć bogów, Adam i Eve pozostali tam by rządzić pozostałymi Nazoidami. Jednak malejąca moc El zaszkodziła długowieczności rasy Nazoidów, co poskutkowało wybuchem wojny. Wojna ta jest znana jako Wojna Nazoidów. Wśród chaosu Adam zahibernował Eve w kapsule, aby zapobiec wyciekowi jakichkolwiek informacji i pomóc jej przetrwać wojnę, podczas gdy on przestałby funkcjonować w miarę jej trwania. Tysiące lat później, gdy Nazoidy zniknęły z historii, Eksplozja Eldrytu wstrząsnęła Elios. Tysiące fragmentów niegdyś wielkiego El rozsypały się po całej ziemi. Jeden z nich uderzył w kapsułę Królowej Nazoidów Eve. Osamotniona jako ostatni Nazoid w Alterze, Eve naprawiła Adama i wgrała jego kod do gigantycznego ciała Nazoida, znanego teraz jako Król Nazoidów.

Odrodzenie Królestwa Nazoidów

Dzięki mocy Odłamka Eldrytu, Adam zdał sobie sprawę, że wielkie zagrożenie zbliża się do Elios. Wyczuł, że demony ze Świata Demonów szykują się do inwazji. Ich połączenie między światami wzmocniło się z powodu eksplozji El. Wiedząc, że może to zagrozić możliwości ożywienia rasy Nazoidów, Adam zaczął zbierać armię, aby zwalczyć to zagrożenie. W dążeniu do zdobycia większej mocy i zasobów do walki z nadciągającymi demonami, uciekł się do augmentacji ludzi i Nazoidów, co zaowocowało powstaniem Wroniarzy i Ravena, a także jednostek Nazoidów wzorowanych na ich technikach walki, takich jak TermiNazoNator.

Rozdział 6: Wyspa Altera

Przez wykorzystanie Ravena do ataku na statek Lorda Robo, Odłamek Eldrytu z Ruben, który był niezbędnym kluczem do stworzenia armii wystarczająco silnej, aby bronić Elios przed demonami, został splądrowany i zabrany do Altery.

Rozdział 7: Walka z Nazoidami

Król Nazoidów został pokonany prez Poszukiwaczy Eldrytu, co poskutkowało uwolnieniem Eve. Ostatkiem sił Adam przyznał Eve i Poszukiwaczom, że jego metody i ideologie mogły nie być właściwe, ale ostrzega też przed nadchodzącą inwazją demonów.

Galeria

Alternatywne Nazwy

Server Name Translation
Korean Flag.png South Korea 킹 나소드 Król Nazoidów
Japanese Flag.png Japan キングナソード Król Nazoidów
German Flag.png Germany Nasodkönig Król Nazoidów
Spanish Flag.png Spain Rey Nasod Król Nazoidów
French Flag.png France Roi Nasod Król Nazoidów
Italian Flag.png Italy Re Nasod Król Nazoidów
Bresil Flag.png Brazil Rei Nasod Król NazoidówNPC
{{
Region NPC
Ruben LouHagardAnnaOczyszczony Duch i Nieśmiały DuchBendersWillardPrastary Buras
Elder Pan AndrzejLeliaEkkoLennartBendersWillardLord Robo
Besma SolvejCzaczabukRichardTomBeraukSzaman KayaLord Robo
Altera AinaAronAmonAgdaKról Nazoidów
Peita AlvarLentoPaneBerrut
Belder MausHannaGralNoelVanessaAssasynka ChloePyromar
Hamel PenentioHoracjoLucyDenkaDaisyPan HagenAvalancheHellfertLord BelmezArenSasha
Sander RosannaEmirReykaDafarrAnedranKelainoTrocktaWódz KaruBeigaKarisBehemot
Ranox BursztynekEdel i SebastianZ Torbą Mu Do TwarzyStalowa StalaAmbroży KowadłoIgniaRózia i ZuziaGloriaDarkmoonObłąkana SyrenaJin i InIplitanArteaScarSashaAnedran
Elysion Yuno i NonoDurendaHugoBernardTheodorNazo-Ptak TeodoraDrzewo Energii EldrytuDekaMayaHerbaonAdrianSolaceHarnieSigmundIlunisAgaur
Świat Fantazji Laby Źródło WspomnieńŚpioch BibiSpokojny PokkoEnergiczny Ookiee
Wschodnie Elios Gajar/BellondKapitan
Północne Naios MaoKallonPałacowy Generał ObronyGunthorEstranged Lord/plDeborahNenya
Centrum Naios BellondePrzyjaciel Laby
Elyanod AlchemikKowalAkcesoriaIgniaArteaAnedranRossoAgaurVentusLinaBellondShashaGloriaDarkmoonHennonSolaceHarnie
Varnimyr Mały DuchChloeKomendantka PosterunkuEdithLord NefilRossoVentusLinaNeroStirbargen
Rigomor WinstonHaivanNichelBerrut
Podróżnicy ArankaLauraCamillaAdanGlaveHelenMiyu
Inni LutosFanatyk Henira
Specjalni NPC

Specjalni NPC
AegirpAlter EgoAmeliaVictoriaAskerBarkatBartonBerngartBranderkBranwenCloud MasonConwellCorkusDynamoEdanElkashuElriaEzreFredGeneral CronwellGeneral TestarossaGraceGuardian Holy BeastsHenirIshmaelIsiladKeyperaKuenbaranLaylaLiliaLimeLuaNoahOwenQ-Proto_00RitaRod GessSerisSpekaSultSultharenTedTerreValakVerdelWolvernianZohan

Grupy

Serwis CoBoCrow MercenariesDark-Eyed ArmyDemon ArmyDrużyna Poszukiwaczy EldrytuGuardian KnightsHenir's OrderNasod RulerNight SaversRed KnightsRed-Demon ArmySeven TowerWhite-Ghost Army

}}