Hunter's Ability: Difference between revisions
From Elwiki
m
no edit summary
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Skill Level !! Character Level !! KD Reduction<br>(Erendil) !! Trap Damage<br>Increase | ! Skill Level !! Character Level !! KD Reduction<br>(Erendil) !! Trap Damage<br>Increase | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 15 || | | align="left" | 1 || 15 || 10% || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 31 || 25% || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || 40% || 25% | | align="left" | 3 || || 40% || 25% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |