Eve/Skills-Cht: Difference between revisions
From Elwiki
→主動技
Sff7410sff (talk | contribs) (→特殊活性) |
Sff7410sff (talk | contribs) (→主動技) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" class="FCK__ShowTableBorders" | {| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" class="FCK__ShowTableBorders" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:PhotonBlink.png]] | | width="40" | [[Image:PhotonBlink.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Photon Flash/zh-hans|閃爍]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:SpectroElCrystal.png]] [[Image:SpectroElCrystal01.png]] [[Image:SpectroElCrystal02.png]] [[Image:InductionMode.png]] [[Image:Fusion2.png]] | | width="40" | [[Image:SpectroElCrystal.png]] [[Image:SpectroElCrystal01.png]] [[Image:SpectroElCrystal02.png]] [[Image:InductionMode.png]] [[Image:Fusion2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[El Crystal Spectrum/zh-hans|艾爾光譜结晶]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Energy Conversion.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Mana Conversion/zh-hans|魔力轉換]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|} | |} | ||