User:Rokujou: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
(What a very productive weekend.) |
No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png]] || [[File:APTransNEW.png]] || [[File:HQ Shop Item 090410.png|54px]] || 99 || Treasure Hunter || February 7, 2017 | | [[File:Flag-us.png]] || [[File:APTransNEW.png]] || [[File:HQ Shop Item 090410.png|54px]] || 99 || Treasure Hunter || February 7, 2017 | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png]] || [[File:DWTransNEW.png]] || [[File:HQ Shop Item 090410.png|54px]] || 99 || Treasure Hunter || March 10, 2018 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |