Archangel/pl: Difference between revisions
From Elwiki
→Powiązane Przedmioty
Line 178: | Line 178: | ||
| [Laura] Mini Roztapiacz Lodu (Archanioł) | | [Laura] Mini Roztapiacz Lodu (Archanioł) | ||
| Dzięki temu urządzeniu możesz roztapiać zaklęte lodowe statuy. Kombinacja alchemii i nazo-techniki! (Wymaga zapieczętowanej lodowej statuy) | | Dzięki temu urządzeniu możesz roztapiać zaklęte lodowe statuy. Kombinacja alchemii i nazo-techniki! (Wymaga zapieczętowanej lodowej statuy) | ||
|- | |||
| [[File:Zaklęta Lodowa Statua(Archanioł).png]] | |||
| Zaklęta Lodowa Statua(Archanioł) | |||
| Statua Lodowa wypełniona mocą stworzenia. Za pomocą roztapiacza lodu (Archanioł) możesz wyłonić kryjące się w niej skarby. | |||
|- | |||
| [[File:Zaklęta Lodowa Statua(Elesis, Archanioł).png]] | |||
| Zaklęta Lodowa Statua(Elesis, Archanioł) | |||
| Statua Lodowa wypełniona mocą stworzenia. Za pomocą roztapiacza lodu (Elesis, Archanioł) możesz wyłonić kryjące się w niej skarby. | |||
|} | |} | ||