Energy Enhancement: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) |
No edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| align="left" | 9 || 44 || 16% || 27% | | align="left" | 9 || 44 || 16% || 27% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || || || | | align="left" | 10 || 47 || 16% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || || || | | align="left" | 11 || 50 || 17% || 33% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || || || | | align="left" | 12 || 53 || 18% || 36% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || || || | | align="left" | 13 || 56 || 18% || 39% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || || || | | align="left" | 14 || 59 || 19% || 42% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || || || | | align="left" | 15 || 62 || 20% || 45% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || || || | | align="left" | 16 || 65 || 21% || 48% | ||
|- | |||
| align="left" | 17 || 71 || 22%% || 54% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{LDSkills}} | {{LDSkills}} |