Saber - Extinction: Difference between revisions
→Skill Information
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || 531% | | align="left" | 13 || 66 || 531% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 69 || 543% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || 531% | | align="left" | 13 || 66 || 531% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 69 || 543% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits