User:FullPain

From Elwiki
Jump to: navigation, search

FullPain

Specjalizacja

Pain specjalizuje się w sianiu zamętu wśród śmiertelników i demonów. Potrafi "zbierać" gęste powietrze, i formować je w plazmę. Jego ataki niosą za sobą śmierć i rozpacz.

Specjalne umiejętności

Ostateczny ból

FullPain potrafi używać bólu innych do wzmocnienia własnego ciała. Absorbuję ból, po czym skupia go w jednym miejscu. Ból ostateczny może zostać wykorzystany do obrony, jak i ataku.

historia

Pain początkowo nie istniał. Pewnego dnia krzyki wydawane przez męczenników Hadesu zbudziły jakąś nową siłę. Był nią Pain. Początkowo Pain był niezdolny do wszelkich form kontaktowych. Po wielu latach cierpienia męczenników Pain przybrał postać materialną, która odczuwała wszystko z zewnątrz. Miała być to siła najdoskonalsza. Gdy Pain siał zniszczenie, Bohater królestwa demonów stanął i rzekł "Od dzisiaj siej postrach dla mnie! Pain usłyszawszy Vectora stanął, jak zamurowany. Od tamtego czasu Vector i Pain sieją zniszczenie w świecie ludzi

Kombo

???

Ciekawostki

-Pain pomimo że składa się z czystego bólu, to też potrafi go odczuwać
-Jako postać, która potrafi formować plazmę używa on głównie powietrza do walki. Powoduje to brak tlenu dla przeciwników, co kończy się ich uduszeniem
-Eliksiry życia działają gojąco na wszelkie istoty żywe. Pain'owi szkodzi życie i magia uzdrowienia. Jest dla niego śmiertelna, tak jak zwykły atak.