Gust Storm: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Normal !! Awakened | ! Normal !! Awakened | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 157% || 126% || 144% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 20 || 157% || 126% || 144% || rowspan="25" | 10 Seconds || rowspan="25" | 11 for Outer,<br>11 for Center || rowspan="25" | 300 MP || rowspan="25" | 18 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 161% || 129% || 147% | | align="left" | 2 || 161% || 129% || 147% | ||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 22 || - || 231% || 186% || 212% | | align="left" | 22 || - || 231% || 186% || 212% | ||
|- | |||
| align="left" | 23 || - || - || - || - | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || - || 238% || 191% || 219% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || - || 242% || 194% || 222% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |