Consumable: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| '''?''' | | '''?''' | ||
| | | | ||
Heals 13700 HP. <br> | Heals 13700 HP. <br> | ||
30 Second cooldown.<br> | 30 Second cooldown.<br> | ||
| ? | | ? | ||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Consume15.png]] | | [[Image:Consume15.png]] | ||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume43.png]] | |||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume46png]] | |||
| '''?''' | | '''?''' | ||
| ? | | ? | ||
Line 211: | Line 221: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Consume42.png]] | | [[Image:Consume42.png]] | ||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume44.png]] | |||
| '''?''' | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Consume45.png]] | |||
| '''?''' | | '''?''' | ||
| ? | | ? |