Mega Electron Ball: Justice: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 12: | Line 12: | ||
{{PreStart}} | {{PreStart}} | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Code Exotic]] | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Code Exotic]] | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="3" | Lv3 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="3" | 55SP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Code Architecture]] | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Code Architecture]] | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Code Electra]] | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | - |