Vitality/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 78 || 21% | | align="left" | 17 || 78 || 21% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 22% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 23% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 87 || 24% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |