Intense Strike: Difference between revisions
From Elwiki
m (Updated values (based on NA)) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| align="left" | 7 || 69 || 16.3% || +13.8% | | align="left" | 7 || 69 || 16.3% || +13.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || | | align="left" | 8 || 73 || % || +% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 20% || +15% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || % || +% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |