User:BAOOO: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:BHNEW.png]] || 冰焰的铜离子 || 98 || -- || -- || -- || -- || -- || 单身 || -- || -- | | [[Image:BHNEW.png]] || 冰焰的铜离子 || 98 || -- || -- || -- || -- || -- || 单身 || -- || -- | ||
|- | |||
| [[Image:NBNEW.png]] || 冰幽的铜离子 || 98 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || -- || 单身 || -- || -- | |||
|- | |- | ||
| [[Image:ATNEW.png]] || 冰弧的铜离子 || 41 || [[Image:RankE.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankB.png]] || [[Image:RankA.png]] || 单身 || -- || -- | | [[Image:ATNEW.png]] || 冰弧的铜离子 || 41 || [[Image:RankE.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankB.png]] || [[Image:RankA.png]] || 单身 || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| [[Image:StKNEW.png]] || 冰鞘的铜离子 || 41 || [[Image:RankE.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankE.png]] || [[Image:RankE.png]] || 单身 || -- || -- | | [[Image:StKNEW.png]] || 冰鞘的铜离子 || 41 || [[Image:RankE.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankE.png]] || [[Image:RankE.png]] || 单身 || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| [[Image:HBNEW.png]] || 冰风的铜离子 || 15 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || -- || 单身 || -- || -- | | [[Image:HBNEW.png]] || 冰风的铜离子 || 15 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || -- || 单身 || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| [[Image:LWNEW.png]] || 冰叛的铜离子 || | | [[Image:LWNEW.png]] || 冰叛的铜离子 || 22 || [[Image:RankE.png]] || -- || -- || -- || -- || 单身 || -- || -- | ||
|- | |- | ||
|} | |} |