Sonic Wave: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
{{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" rowspan="2" {{!}} '''Cooldown''' | {{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" rowspan="2" {{!}} '''Cooldown''' | ||
{{!}}- | {{!}}- | ||
{{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Launch''' | {{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Launch*''' | ||
{{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Crescent Slash''' | {{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Crescent Slash''' | ||
{{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Launch''' | {{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Launch''' | ||
{{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Crescent Slash''' | {{!}} align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" {{!}} '''Crescent Slash''' | ||
{{!}}- | {{!}}- | ||
| align="left" | 1 || 30 || | | align="left" | 1 || 30 || 271,9% || 544% | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="21" | 1 | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="21" | 4 | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="21" | 200 MP | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="21" | 11 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 2 || 30 || 280,8% || 562% | |||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 3 || 31 || 289,6% || 579% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 4 || 34 || 298,5% || 597% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 5 || 37 || 307,3% || 615% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 6 || 40 || 316,1% || 632% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 7 || 43 || 325% || 650% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 8 || 46 || 333,8% || 668% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 9 || 49 || 342,7% || 685% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 10 || 52 || 351,5% || 703% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 11 || 55 || 360,3% || 721% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 12 || 58 || 369,2% || 738% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 13 || 61 || 378% || 756% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 14 || 64 || 386,9% || 774% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 15 || 67 || ??% || 792% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 16 || ? || ??% || 809% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 17 || ? || ??% || 827% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 18 || ? || ??% || 845% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 19 || ? || ??% || 862% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 20 (M) || ? || ??% || 880% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 21 || ? || ??% || 898% | ||
|} | |} | ||
<nowiki>* Approximately this value.</nowiki> | <nowiki>* Approximately this value.</nowiki> |