Giga Drive - Limiter/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
No edit summary |
Dysprosium (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| align="left" | 6 || 70 || 2049% || 30% | | align="left" | 6 || 70 || 2049% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || | | align="left" | 7 || 74 || 2161% || 32% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || | | align="left" | 8 || rowspan="2" | - || 2272% || 34% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 2384% || 36% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{BMSkillsCN}} | {{BMSkillsCN}} |