Revenge of Blood: Difference between revisions
→Skill Information
(→Trivia) |
TangelTanjel (talk | contribs) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#DC6E6E" | |||
! Skill Level !! Level Required !! Reflect Chance | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 8% | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 12% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 53 || 16% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 57 || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 61 || 24% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 65 || 28% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 69 || 32% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 73 || 36% | |||
|} | |||
<br> | <br> |