Particle Storm: Difference between revisions
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
! Impact (When Attacking) !! Shot (When Attacked) | ! Impact (When Attacking) !! Shot (When Attacked) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 5% || 3% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 5% || 3% || rowspan="18" | 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 6% || 3.3% | | align="left" | 2 || 6% || 3.3% | ||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 19% || 7.2% | | align="left" | 15 || 72 || 19% || 7.2% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 20% || 7.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 21% || 7.8% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 22% || 8.1% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |