Elsword: El Lady/de: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|Anime|ElLadyLight}};" | |- style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|Anime|ElLadyLight}};" | ||
! colspan=2 | Nebencharaktere | ! colspan=2 | Nebencharaktere | ||
|- | |||
| [[Helputt/de|Heinrich]] || ''nicht im Abspann'' | |||
|- | |||
| [[Sasha/de]] || ''nicht im Abspann'' | |||
|- | |- | ||
| [[Ignia/de|Ignia]] || 김채하 | | [[Ignia/de|Ignia]] || 김채하 | ||
|- | |||
| [[Edel/de|Edel]] || ''nicht im Abspann'' | |||
|- | |||
| [[Sebastian/de|Sebastian]] || ''nicht im Abspann'' | |||
|- style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|Anime|ElLadyLight}};" | |- style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|Anime|ElLadyLight}};" | ||
! colspan=2 | Antagonisten | ! colspan=2 | Antagonisten | ||
|- | |- | ||
| | | Dolossus || 장민혁 (Jang Min-Hyeok) | ||
|- | |- | ||
| [[Ran/de|Graf Belmez]] || 장민혁 (Jang Min-Hyeok) | | [[Ran/de|Graf Belmez]] || 장민혁 (Jang Min-Hyeok) |