Knockdown: Difference between revisions
→Battle Magician: Preps
m (→Weapon Taker) |
(→Battle Magician: Preps) |
||
Line 471: | Line 471: | ||
==== [[Battle Magician]] ==== | ==== [[Battle Magician]] ==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|'''Z'''ZZZ | |||
|? | |||
|- | |||
|Z'''Z'''ZZ | |||
|? | |||
|- | |||
|ZZ'''Z'''Z | |||
|? | |||
|- | |||
|ZZZ'''Z''' | |||
|? | |||
|- | |||
|>>^'''X''' | |||
|? | |||
|- | |||
|>>Z'''X'''XX | |||
|? | |||
|- | |||
|>>ZX'''X'''X | |||
|? | |||
|- | |||
|>>ZXX'''X''' | |||
|? | |||
|} | |||
==== [[Elemental Master]] ==== | ==== [[Elemental Master]] ==== |