Hunter's Destiny: Difference between revisions
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
! Magical Arrows || Final Shot | ! Magical Arrows || Final Shot | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || | | align="left" | 1 || 65 || 252% || 3542% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 20 | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 1 | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || % || % | | align="left" | 2 || 70 || 271% || 3808% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ?? || 290% || 4073% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ?? || 309% || 4339% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ?? || 328% || 4605% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ?? || 347% || 4870% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || 365% || 5136% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ?? || 384% || 5402% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ?? || 403% || 5667% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ?? || 422% || 5933% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ?? || 441% || 6199% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ?? || 460% || 6464% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || 479% || 6730% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ?? || 498% || 6995% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ?? || 517% || 7261% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ?? || 536% || 7527% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ?? || 554% || 7792% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ?? || 573% || 8058% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ?? || 592% || 8324% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ?? || 611% || 8589% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 630% || 8855% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 649% || 9121% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 668% || 9386% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 687% || 9652% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 706% || 9918% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 725% || 10183% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 743% || 10449% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 762% || 10715% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 781% || 10980% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 800% || 11246% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{GASkillsKR}} | {{GASkillsKR}} |