Satellite Rain: Difference between revisions
→Skill Information
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 73% || 3702% | | align="left" | 2 || 70 || 73% || 3702% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 75 || % || % | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 73% || 3702% | | align="left" | 2 || 70 || 73% || 3702% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 75 || % || % | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |
edits