Energy Void: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
! Energy Void || Magical Void || Energy Void || Magical Void | ! Energy Void || Magical Void || Energy Void || Magical Void | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 117% || 62% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 117% || 62% || rowspan="7" | 17 || rowspan="7" | 0 ~ 24 || rowspan="7" | 0 ~ -6 || rowspan="7" | 150 MP || rowspan="7" | 21 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 126% || 67% | | align="left" | 2 || 126% || 67% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || % || | | align="left" | 3 || 58 || 135% || 71% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 62 || 143% || 76% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 66 || 152% || 81% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 70 || 161% || 85% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 74 || 170% || 90% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |