Blazing Wing: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}" | ||
! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="2" | Damage (Magical) !! colspan="2" | Max Hits !! rowspan="2" | Flight Duration !! rowspan="2" | MP Usage !! rowspan="2" | Cooldown | ! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="2" | Damage (Magical) !! colspan="2" | Max Hits !! rowspan="2" | Damage Penalty !! rowspan="2" | Flight Duration !! rowspan="2" | MP Usage !! rowspan="2" | Cooldown | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elesis}}" | ||
! Impact !! Explosion x Multi hits !! Impact !! Explosion | ! Impact !! Explosion x Multi hits !! Impact !! Explosion | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1391% + 208% || 208% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1391% → 348% + 208% || 208% || rowspan="10" | 1 || rowspan="10" | 11 || rowspan="10" | 18.75% per second || rowspan="10" | 4 Seconds || rowspan="10" | 200 MP || rowspan="10" | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1495% + 224% || 224% | | align="left" | 2 || 1495% → 374% + 224% || 224% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 1600% + 239% || 239% | | align="left" | 3 || 58 || 1600% → 400% + 239% || 239% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 1704% + 255% || 255% | | align="left" | 4 || 62 || 1704% → 426% + 255% || 255% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 1808% + 270% || 270% | | align="left" | 5 || 66 || 1808% → 452% + 270% || 270% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 1913% + 286% || 286% | | align="left" | 6 || 70 || 1913% → 478% + 286% || 286% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 2017% + 302% || 302% | | align="left" | 7 || 74 || 2017% → 504% + 302% || 302% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 2121% → 530% + 317% || 317% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 2226% → 556% + 333% || 333% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 2330% → 582% + 348% || 348% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |