Sander: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|8-1|7-1|Barren Sander}} | | {{ddeck|8-1|7-1|Barren Sander}} | ||
| {{ddeck|8-4|7-4|Caluso Tribal Village}} | |||
|- | |||
| {{ddeck|8-2|7-2|Garpai Rock}} | |||
| {{ddeck|8-5|7-5|Sandtilus}} | | {{ddeck|8-5|7-5|Sandtilus}} | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|8- | | {{ddeck|8-3|7-3|Trock's Lair}} | ||
| {{ddeck|8-6|7-6|Heart of Behemoth}} | | {{ddeck|8-6|7-6|Heart of Behemoth}} | ||
|- | |- | ||
| | | <br> | ||
|- | |- | ||
| {{ddeck|8- | | colspan=2 | {{ddeck|8-X|8-X|The Rage of Behemoth}} | ||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |